Kurumsal

 Firma olarak daima en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak politikamız olmuştur. EMECAN(EMC) TEMİZLİK olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi iletişime geçmek için Web sitemizi oluşturduk.  Firmamız ve hizmetleriyle ilgili bilgi yorum ve değerlendirmeleriniz için adresimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

EMECAN(EMC) TEMİZLİK olarak 2014 yılında faaliyetlerimize başladık. İlk etapta İstanbul Güneşli bölgesinde çalışmalarını sürdüren firmamız yakın zamanda İstanbul ve sonrasında Türkiye geneline hitap etmeyi arzulamaktadır. Bu serüvende yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunmaktan mutluluk duyarız. 

VİZYON
Yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve siz değerli kullanıcılarına verdiği değer, her geçen gün artan kalite ve gelişim anlayışına verdiği önemle  müşterilerine başarılı bir politika yaklaşımı içerisinde hizmet vermekteyiz.

MİSYON
Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile temizlik ürünleri ve hizmetleri alanındaki gelişmeleri nitelikli insan kaynaklarımızla birleştirerek müşterilerimizin her daim ihtiyaç içerisinde olduğu hizmeti en iyi şekilde sunmak, memnuniyetlerini en üst seviyeye getirmek, kritikleri olumlu yöne çekmek ve bu yönde tutmaktır.
Oakley Ireland, Oakley Sunglasses Stockists Ireland, Oakley Vault, Cheap Oakley Sunglasses Ireland, Oakley Ski Goggles, Oakley Glasses, Cheap Oakley Ski Goggles, Cheap Oakley Goggles, Cheap Oakley Frogskins, Oakley Sunglasses Ireland, Oakley Court Hotel, Oakley Sunglasses, Fake Oakleys Uk, Oakley Sunglasses Sale, Oakley Holbrook Lenses, Oakley Glasses Frames, Fake Oakley Sunglasses For Sale, Oakley Goggles Sale, Oakley Online Store, Oakley Ireland, Oakley Dublin, Oakley Frogskins, Oakley Sale Ireland, Oakley Prescription Sunglasses Ireland, Oakley Sunglasses Ebay, Cheap Oakley Sunglasses Online, Fake Oakley Sunglasses Ireland, Oakley Ski Goggles Ireland, Oakley Goggles Ireland, Replica Oakley Sunglasses Uk, Cheap Oakley Glasses, Oakley Holbrook, Fake Oakley Goggles, Oakley Shop Dublin, Oakley Sunglasses Ireland Mullingar, Replica Oakley Sunglasses, Oakley Sunglasses Northern Ireland, Oakley Sunglasses Dublin, Oakley Sunglasses Ireland, Buy Oakley, Oakley Sunglasses Irish Flag, Oakley Shop, Buy Oakley Online, Fake Oakley Holbrook, Fake Oakley Frogskins, Oakley Frogskins Sale, Oakley Frogskins Lx, Cheap Oakley Sunglasses, Buy Oakley Sunglasses Online, Oakley Goggles, Replica Oakleys, Cheap Oakley Holbrook, Oakley Dublin Store, Oakley Frogskins Cheap, Oakley Shop Ireland, Fake Oakleys, Fake Oakley Radar, Oakley Uk, Oakley Glasses Dublin, Oakley Airwave, Oakley Sunglasses Repair Ireland, Oakley Sunglasses Ireland Sale, Oakley Dublin Ireland, Oakley Sunglasses Uk, Oakley Sunglasses Cork, Oakley Horseboxes, Cheap Oakleys, Buy Oakley Sunglasses, Buy Oakley Sunglasses Ireland, Oakley Frogskins Polarized, Cheap Oakley Sunglasses Uk